fbpx

Strategia radzenia sobie z sytuacją kryzysowąJeśli jesteś rodzicem dziecka, które często miewa ataki furii, popycha, bije, drapie, rzuca się na Ciebie... wiemy przez co przechodzisz.

Na naszym kursie wspólnie z rodzicami poszukujemy najlepszych strategii, by działać świadomie w najtrudniejszych sytuacjach. Podpowiadamy, jakie metody stosować, by wyciszać to co „trudne”, jednocześnie wzmacniając to, co piękne w naszych dzieciach i relacji z nimi.

Jeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z rozwiązaniami, jakie proponujemy rodzicom podczas naszego szkolenia, zostaw maila wyślemy Ci przykładową strategię za darmo.

Sprawdzona metoda za darmo

Czy chciałbyś nauczyć się więcej i zdobyć dodatkową wiedzę i narzędzia?

1L0A7963

Agresja dziecka jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Często problemy dotyczące dziecka i rodziny są bardziej złożone i warto poznać szerszą perspektywę. Nikt nas nie uczy jak być dobrym rodzicem i często jesteśmy zaskoczeni i bezradni, jak pojawiają się trudności w relacji z dzieckiem. Jeśli poszukujesz bardziej szczegółowych informacji, drogowskazów i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, zapraszamy na nasze całościowe szkolenie.

Kurs dostępny jest pod linkiem:
Kurs: Być rodzicem. Teraz wiem jak.

//]]>