Strategia radzenia sobie z sytuacją kryzysowąJeśli jesteś rodzicem dziecka “trudnego”, które zachowuje się agresywnie, często wpada w furię z byle powodu, jest uparte, nie słucha nikogo, chce rządzić całym światem, kiepsko radzi sobie w relacjach z rówieśnikami… wiemy przez co przechodzisz.

Na naszym kursie wspólnie z rodzicami poszukujemy najlepszych strategii, by działać świadomie w najtrudniejszych sytuacjach. Podpowiadamy, jakie metody stosować, by wyciszać to co „trudne”, jednocześnie wzmacniając to, co piękne w naszych dzieciach i relacji z nimi.

Jeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z rozwiązaniami, jakie proponujemy rodzicom podczas naszego szkolenia, zostaw maila wyślemy Ci przykładową strategię za darmo.

1L0A7963

Czy chciałbyś nauczyć się więcej i zdobyć dodatkową wiedzę i narzędzia?

Agresja dziecka jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Często problemy dotyczące dziecka i rodziny są bardziej złożone i warto poznać szerszą perspektywę. Nikt nas nie uczy jak być dobrym rodzicem i często jesteśmy zaskoczeni i bezradni, jak pojawiają się trudności w relacji z dzieckiem. Jeśli poszukujesz bardziej szczegółowych informacji, drogowskazów i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, zapraszamy na nasze całościowe szkolenie.

14.01.2019 rusza nowa edycja szkolenia, tak więc serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej grupy rodziców! Kurs dostępny jest pod linkiem:
Kurs: Być rodzicem. Teraz wiem jak.

//]]>