Jak zrozumieć trudne zachowanie dziecka - Zachowanie to czubek góry lodowejDzieci często zachowują się w sposób, który nam dorosłym nie odpowiada - nie słuchają nas, są agresywne, wpadają w histerię... Próbujemy rozmawiać i reagować na wszystkie możliwe sposoby a i tak "nic nie działa". Dzieje się tak dlatego, że nie rozumiemy przyczyn zachowania naszego dziecka i próbujemy wpłynąć tylko na zachowanie. To się raczej udać nie może :) Jeśli jednak poznamy przyczyny i potrzeby, które stoją za danym zachowaniem i odpowiednio do nich zareagujemy, wpłyniemy na zachowanie dziecka. Możemy wtedy poczuć wielką bliskość z naszym dzieckiem, nawiązać porozumienie, co zaowocuje współpracą.
Jeśli chcesz poznać co kryje się za zachowaniem Twojego dziecka, zapraszamy. Zostaw nam swojego maila poniżej to wyślemy Ci darmowe nagranie z naszego webinaru.

Po uzupełnieniu formularza, natychmiast wyślemy do Ciebie maila. Jeżeli nie otrzymałeś go, sprawdź proszę folder SPAM w swojej skrzynce.
Dodaj również nasz adres do sprawdzonych kontaktów (biała lista na skrzynce email), aby nie omijały Cię nowe zaproszenia na darmowe szkolenia.

Czy chciałbyś nauczyć się więcej i zdobyć dodatkową wiedzę i narzędzia?

1L0A7963

Trudne zachowanie dziecka to tylko wierzchołek góry lodowej. Często problemy dotyczące dziecka i rodziny są bardziej złożone i warto poznać szerszą perspektywę. Nikt nas nie uczy jak być dobrym rodzicem i często jesteśmy zaskoczeni i bezradni, jak pojawiają się trudności w relacji z dzieckiem. Jeśli poszukujesz bardziej szczegółowych informacji, drogowskazów i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, zapraszamy na nasze całościowe szkolenie.

Zobacz kurs:

Masz problem z agresją swojego dziecka i nie wiesz co robić?

Jeśli nadal się zastanawiasz nad tym, czy nasz kurs jest na ten moment Tobie potrzebny, a potrzebujesz „na szybko” koła ratunkowego i jasnych wskazówek co robić, jeśli Twoje dziecko zachowuje się agresywnie- proponujemy szkolenie na ten temat.
Zobacz kurs:

A może problem dotyczy także Ciebie i Twoich emocji? Zdarza Ci się stracić nad sobą kontrolę i nie potrafisz panować nad swoją agresją?

Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę, że Twoje zachowanie względem dziecka jest przykre, krzywdzące i że chcesz to zmienić! Nie wiesz jak? W naszym szkoleniu "Agresja rodziców" znajdziesz mnóstwo pomysłów i podpowiedzi.
Zobacz kurs:

//]]>