fbpx

Szkolenie online: Emocje. Co dziecko chce nam powiedzieć.

Emocje są jak witaminy.

Każdy o nich słyszał, ale nikt ich nigdy nie widział 😊 A przecież mają tak wielki wpływ na nasze zdrowie i funkcjonowanie. Emocje są siłą napędową każdego ludzkiego zachowania.
A u dzieci? Prawda jest taka, że one kierują się uczuciami znacznie częściej niż racjonalnym rozumowaniem.

Gdy dzieci przeżywają silne emocje, to nam dorosłym jest wtedy trudno - boimy się co z tego "wyjdzie", czujemy się zawstydzeni, bezsilni … Nie potrafimy się wtedy z dziećmi porozumieć. Tak naprawdę często jesteśmy najszczęśliwsi, kiedy nasze dzieci są spokojne i ciche. To bardzo przykre ☹ Poprzez emocje dzieci zawsze chcą nam coś bardzo, bardzo ważnego powiedzieć. Tylko my nie umiemy tego przekazu dobrze odczytać. Walczymy z dziecięcymi emocjami.

Stworzyliśmy to szkolenie dla rodziców, którzy pragną nauczyć się języka emocji. Wiedza, którą przekazujemy nie tylko pomoże rodzicom skutecznie się komunikować i nawiązywać z dzieckiem współpracę, ale także pomoże rodzicom odnaleźć dziecko w sobie… Wszystko po to, by rodzice i dzieci mogli budować piękne relacje, pełne szacunku, wsparcia i bliskości.

To szkolenie będzie kołem ratunkowym dla Waszej rodziny, jeśli

1
Jesteście rodzicami dziecka w wieki 2-8 lat (na tym etapie rozwoju u dzieci pojawiają się "wybuchy emocji")
2
Dziecko często wpada w histerię, furię, rozpacz. Zachowuje się agresywnie lub autoagresywnie a Wy nie wiecie, jak wtedy postępować.
3
Próbujecie wszelkimi sposobami wpływać na dziecko, wyciszać jego silne emocje, ale nie znacie skutecznego sposobu i jesteście tym już strasznie zmęczeni.
4
Czujecie, że nie rozumiecie swojego dziecka i że ono nie rozumie Was. Nie ma w Waszej relacji bliskości, szacunku i współpracy. Zazwyczaj toczycie wojny i często zdarzają się przykre sytuacje.

...I JEŚLI CHECIE

I
Zrozumieć, jakie emocje i potrzeby kierują zachowaniem dziecka
II
Pomóc dziecku w nauce samoświadomości, samoregulacji i samokontroli
III
Dostać mnóstwo praktycznej wiedzy, porad, konkretnych wskazówek – jak pomóc dziecku regulować emocje
IV
Otrzymać konkretne strategie postępowania, gdy dziecko wpada w histerię, szał, złość

Szkolenie porusza następujące tematy

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.www.godzinadlasiebie.pl/blog/

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

99PLN

  • Praktyczne porady jak zrozumieć emocje i potrzeby dziecka
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Wartościowe wskazówki jak postępować każdego dnia
  • 9 nagrań materiałów video . Inspirujące artykuły
  • Długofalowa współpraca jak ją budować
  • 1 rok dostępu do kursu online
//]]>