fbpx

Szkolenie online: Jak rozmawiać, aby trafić do (mózgu i serca) dziecka.

Dzieci są wspaniałe.

Najbardziej na świecie dzieci pragną naszej akceptacji i bezwarunkowej miłości… Chcą byśmy byli z nich zadowoleni.
To co takiego się dzieje, że ich zachowanie często zupełnie temu przeczy?!
Mamy wrażenie, że nasze dzieci są obojętne na nasze prośby, nie szanują nas, nie słuchają, „olewają”. Żadne prośby czy groźby nie działają. Powtarzamy setki razy, a dzieci nas po prostu ignorują. Toczymy z nimi nieustającą walkę (nie rób tego, zrób to i tamto…)

Czy coś zrobiliśmy nie tak? Czy jesteśmy złymi rodzicami? Nie mamy rodzicielskiego autorytetu? A może nasze dzieci są „złe”? Złośliwe, bezczelne, egocentryczne…

Nasze szkolenie zrobiliśmy po to, by całą sprawę wyjaśnić :) By sensownie wytłumaczyć zdesperowanym i bezsilnym rodzicom - dlaczego dzieci nas dorosłych nie słuchają. Bez obwiniania siebie. Bez obwiniania dziecka. Chcielibyśmy Was nauczyć wszystkiego co wiemy na temat budowania porozumienia z małymi ludźmi. Co robić, by dzieci chciały słuchać i współpracować. Tak, to jest możliwe! Szkolenie oparliśmy o rzetelną i praktyczną wiedzę z dziedziny neurobiologii, a także o nasze własne rodzicielskie lata doświadczeń. Nie wspominając o tysiącach przeprowadzonych rozmów i konsultacji z rodzicami najprzeróżniejszych dzieci :)

Najważniejsze informacje o kursie

1

W jakiej formie odbywa się szkolenie?

Szkolenie jest online, dostępne na platformie internetowej kursy.godzinadlasiebie.pl. Każdy w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie może się zalogować i kurs przejść.

2

Po jakim czasie dostęp do kursu wygasa?

Szkolenie będzie dostępne przez rok od daty zakupu.

3

Ile czasu zajmuje przerobienie całego kursu?

Szkolenie składa się z nagrań video oraz artykułów do poczytania. Nagrania video trwają w sumie około 2 godzin.

4

Czy otrzymam zaświadczenie o ukończeniu kursu?

Tak. Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o przebyciu kursu dla rodziców - wystarczy wysłać maila z prośbą o takie zaświadczenie na kontakt@godzinadlasiebie.pl.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".

www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

To szkolenie będzie kołem ratunkowym dla Waszej rodziny, jeśli

1
Jesteście rodzicami dziecka w wieki 2-10 lat
2
Dziecko Was nie słucha, nie wykonuje Waszych „poleceń” chociaż „powtarzacie po raz setny”
3
Toczycie nieustające „walki” ze swoim dzieckiem i jesteście tym już strasznie zmęczeni
4
Nie potraficie dotrzeć do dziecka w żaden sposób, macie problemy by zachęcić je do współpracy (podczas próby wyjścia rano z domu, podczas jedzenia posiłków, sprzątania, mycia się, odrabiania lekcji, usypiania…)

...I JEŚLI CHECIE

I
Raz na zawsze skończyć z nieefektywnym „paplaniem”, zrzędzeniem, agresywną komunikacją
II
Poznać jakie są prawdziwe przyczyny „niesłuchania” dzieci
III
Dostać mnóstwo praktycznej wiedzy, porad, konkretnych wskazówek – co i kiedy mówić a kiedy lepiej milczeć
IV
Nauczyć się skutecznej i serdecznej komunikacji ze swoim dzieckiem, by ono odpowiadało zainteresowaniem i zaangażowaniem

Szkolenie porusza następujące tematy

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

99PLN

  • Praktyczne porady jak zrozumieć trudności komunikacyjne na linii dziecko rodzic
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Wartościowe wskazówki jak postępować każdego dnia
  • 7 nagrań materiałów video . Inspirujące artykuły
  • Długofalowa współpraca jak ją budować
  • 1 rok dostępu do kursu online
//]]>