fbpx

Kurs online: Być rodzicem. Teraz wiem JAK.

Witajcie rodzice!

Bardzo nam miło, że zawędrowaliście na stronę naszego kursu :) Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj to, czego szukacie. Wszystko po to, by bycie rodzicem było najpiękniejszą przygodą Waszego życia a Wasze dzieci wyrosły na dobrych i szczęśliwych ludzi.

WARTO ZROBIĆ TEN KURS, JEŚLI KTÓRYŚ Z PONIŻSZYCH PROBLEMÓW ODPOWIADA WASZEJ OBECNEJ SYTUACJI:

1
Wasze dziecko nie radzi sobie ze swoimi emocjami, wpada w szał, histerię, wymusza, zachowuje się agresywnie, bije inne dzieci lub Was rodziców …
2
Wasze dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu, ma problemy z koncentracją uwagi i skupieniem się przez dłuższy czas…
3
Wasze dziecko „nie słucha”, odmawia współpracy i nie reaguje na prośby związane m.in. z ubieraniem się, chodzeniem spać, sprzątaniem, jedzeniem, odrabianiem lekcji...
4
Krzyczycie na dziecko lub zdarza się, że dajecie klapsy. Potem macie wyrzuty sumienia. Wiecie, że Wasze zachowanie krzywdzi dziecko, ale nie umiecie nad sobą zapanować i nie wiecie jak inaczej można zareagować. ..

...JEŚLI CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ:

I
Jak pomóc swojemu dziecku lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami i opanować sytuacje kryzysowe, gdy pojawiają się u dziecka np. agresja, histeria.
II
Jak lepiej rozumieć zachowanie dziecka. Jak zauważać korzenie problemu i rozwiązywać problem tam, gdzie on naprawdę się znajduje.
III
Jak, poprzez odpowiednią postawę i komunikację zwiększać motywację dziecka do angażowania się w codzienne czynności i obowiązki.
IV
Jak nauczyć się panować nas swoimi emocjami i zachowaniami. Jak przełączać się na "inny tryb" czyli od złości do milosci. Jak budować silną więź i relację opartą na obustronnym szacunku.

...ORAZ ZDOBYĆ:

1
Zupełnie inne, nowe spojrzenie na „złe zachowanie” swojego dziecka. Dzięki czemu poczuć się pewnie w roli rodzica, wiedząc, co takiego się z dzieckiem dzieje i jak mu pomóc.
2
Większą świadomość Waszych reakcji i emocji oraz większą samokontrolę.
3
Pewność, że to Wy a nie „inni ludzie” wiecie, co jest najbardziej potrzebne Waszemu dziecku, by pokonać kryzys i rozwinąć potrzebne umiejętności.
4
Wiedzę, jak z sytuacji kryzysowych, beznadziejnych robić mądre życiowe lekcje i zamieniać je na piękne, łączące Was i Wasze dziecko doświadczenia.

PROGRAM SZKOLENIA

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".

www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.justynarokicka.pl

PRZECZYTAJ, CO O KURSIE SĄDZĄ UCZESTNICY PAKIETU PREMIUM

CO ZNAJDZIECIE W KURSIE

Praktyczne strategie

Lata poszukiwań i pracy nad sobą i swoimi rodzinami pozwoliły nam wypracować praktyczne strategie wychowawcze, które odmieniły nasze życie na lepsze.

Wartościowe wskazówki

Podczas tego szkolenia przekażemy Wam, według nas, najbardziej wartościowe, pomocne i skuteczne wskazówki.

Koła ratunkowe

Chcemy Wam dać koła ratunkowe na kryzysowe sytuacje.

Długofalowa relacja

A także podpowiedzieć, jak długoterminowo nawiązać z dzieckiem bezpieczną więź i zbudować opartą na obustronnym szacunku relację.

OBEJRZYJ FILM PROMOCYJNY

ILE WARTA JEST WIEDZA PRZEDSTAWIONA W KURSIE?

Zdrowie i szczęście naszych dzieci jest dla nas ogromnie ważne. Chcemy, by dzieci rozwijały się prawidłowo i miały zapewnione wszystko to, co najlepsze. Od malutkiego inwestujemy w rożne niezbędne dla nich akcesoria - łóżeczka, wózeczki, rowerki, zabawki, wygodne buty...itd. Zwracamy uwagę na rzeczy materialne. A co z psychiką naszego dziecka? Ile warte jest jego zdrowie psychiczne, samopoczucie, samoocena, pewność siebie, tożsamość, radość z tego kim jest i pozytywne nastawienie do innych i świata... Ile warte są dobre relacje w naszej rodzinie... Mało kto się zastanawia nad inwestycjami w tym obszarze. Naszym zdaniem wiedza na temat relacji i komunikacji w rodzinie, emocji naszych i dziecka oraz znajomość skutecznych strategi wychowawczych jest naprawdę bezcenna.

INNI RODZICE O KURSIE:

  • Bardzo cieszę się, że powstał taki kurs: ciekawy, merytorycznie dobrze przygotowany, rzetelny: przygotowany przez specjalistów. Wzięłam w nim udział z przyjemnością, skłonił mnie do wielu refleksji i postanowień, bo chcę być lepszym rodzicem i teraz wiem, jak to zrobić. :) Z ręką na sercu polecam!

  • Dla mnie to pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica czy przyszłego rodzica. To kurs który przypomniał mi wiele z moich studiów edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Wykładowcy w przystępny sposób opowiadają nam w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem, tłumaczą na przykładach sposoby wychowawcze i dzielą się wiedzą na temat rozwoju i procesów myślowych naszych dzieci. Mamy również do dyspozycji ćwiczenia które pozwolą nam zrozumieć i wykształcić w sobie dobrą praktykę rodzicielską.Sam korzystam z kursu i będę do niego wracał. Takiej wiedzy, podanej w tak przystępny sposób nie znajdziesz w podręcznikach czy poradnikach.Być rodzicem- Teraz wiem JAK to najlepszy produkt edukacyjny z jakim się spotkałem, czterdzieści lekcji które zmienią twoje rodzicielstwo, a co za tym idzie poprawią jakość życia, twojego dziecka/dzieci , umocnią relacje i zbudują w Tobie lepszego rodzica i praktyka. Dla mnie 10/10.
  • Jestem ogromnie wdzięczna za ten kurs i gorąco go polecam każdemu rodzicowi. Zawiera on bardzo dużo merytorycznych treści podanych w bardzo przystępny sposób. Filmy, opisy i ćwiczenia inspirują do szukania nowych strategii, pracy nad sobą, budowania bliskiej relacji z dziećmi. Jest niezwykle wspierający, pozwala dostrzec co kryje się za trudnymi zachowaniami dzieci, zrozumieć je i daje przykłady jak w takich chwilach postępować. Uczy świadomego rodzicielstwa i budowania trwałych relacji z dziećmi opartych na wzajemnym szacunku. Polecam każdemu rodzicowi na różnych etapach rozwoju zarówno jego dzieci jak i całej rodziny. Mama 7latka i 4latka.


  • Największą wartością dla mnie na dzień dzisiejszy jest to, że czuję się całkowicie zrozumiana. Sytuacje z życia wzięte, które opowiadacie, dają mi poczucie tego, że nie jestem sama ze swoimi emocjami. Zdejmuje ze mnie to piętno bycia „złą mamą” . Daje pełną akceptację dla mnie samej. A to jest dla mnie w tym momencie najcenniejsze.

ILE ZAPŁACISZ ZA NASZ KURS?

STANDARD.

249PLN

Pracujesz samodzielnie, w wybranym przez siebie czasie, dokładnie tak jak Ci wygodnie.

  • 4 godziny filmów instruktażowych, podzielonych na 15 nagrań, które krok po kroku prowadzą przez cały kurs
  • 15 plików audio dla osób preferujących ten sposób przyjmowania informacji
  • 15 merytorycznych tekstów uzupełniających wiedzę zdobytą w trakcie kursu
  • 15 sekcji z ćwiczeniami i analizą, pomagającymi utrwalić zdobyte wiadomości
  • 12-miesięczny dostęp do całego kursu

KURS - DARMOWA LEKCJAJeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z naszym szkoleniem i sprawdzić, czy jest ono dla Ciebie, zostaw swój email, wyślemy Ci jeden filmik za darmo.

* Podając swój mail wyrażasz zgodę na przekazywanie przez Centrum Anteris (REGON 360570721) z siedzibą w Warszawie informacji marketingowych oraz ofert handlowych.
Dajemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ktoś przejdzie cały kurs i będzie zdania, że nic u niego nie zmienił. Robimy to, żeby nikt nie czuł, że kupuje kota w worku.
//]]>