Kurs online: Być rodzicem. Teraz wiem JAK.

Witajcie rodzice!

Bardzo nam miło, że zawędrowaliście na stronę naszego kursu :) Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj to, czego szukacie. Wszystko po to, by bycie rodzicem było najpiękniejszą przygodą Waszego życia a Wasze dzieci wyrosły na dobrych i szczęśliwych ludzi.

WARTO ZROBIĆ TEN KURS, JEŚLI KTÓRYŚ Z PONIŻSZYCH PROBLEMÓW ODPOWIADA WASZEJ OBECNEJ SYTUACJI:

1
Wasze dziecko nie radzi sobie ze swoimi emocjami, wpada w szał, histerię, wymusza, zachowuje się agresywnie, bije inne dzieci lub Was rodziców …
2
Wasze dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu, ma problemy z koncentracją uwagi i skupieniem się przez dłuższy czas…
3
Wasze dziecko „nie słucha”, odmawia współpracy i nie reaguje na prośby związane m.in. z ubieraniem się, chodzeniem spać, sprzątaniem, jedzeniem, odrabianiem lekcji...
4
Krzyczycie na dziecko lub zdarza się, że dajecie klapsy. Potem macie wyrzuty sumienia. Wiecie, że Wasze zachowanie krzywdzi dziecko, ale nie umiecie nad sobą zapanować i nie wiecie jak inaczej można zareagować. ..

...JEŚLI CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ:

I
Jak pomóc swojemu dziecku lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami i opanować sytuacje kryzysowe, gdy pojawiają się u dziecka np. agresja, histeria.
II
Jak lepiej rozumieć zachowanie dziecka. Jak zauważać korzenie problemu i rozwiązywać problem tam, gdzie on naprawdę się znajduje.
III
Jak, poprzez odpowiednią postawę i komunikację zwiększać motywację dziecka do angażowania się w codzienne czynności i obowiązki.
IV
Jak nauczyć się panować nas swoimi emocjami i zachowaniami. Jak przełączać się na "inny tryb" czyli od złości do milosci. Jak budować silną więź i relację opartą na obustronnym szacunku.

...ORAZ ZDOBYĆ:

1
Zupełnie inne, nowe spojrzenie na „złe zachowanie” swojego dziecka. Dzięki czemu poczuć się pewnie w roli rodzica, wiedząc, co takiego się z dzieckiem dzieje i jak mu pomóc.
2
Większą świadomość Waszych reakcji i emocji oraz większą samokontrolę.
3
Pewność, że to Wy a nie „inni ludzie” wiecie, co jest najbardziej potrzebne Waszemu dziecku, by pokonać kryzys i rozwinąć potrzebne umiejętności.
4
Wiedzę, jak z sytuacji kryzysowych, beznadziejnych robić mądre życiowe lekcje i zamieniać je na piękne, łączące Was i Wasze dziecko doświadczenia.

PROGRAM SZKOLENIA

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.justynarokicka.pl

PRZECZYTAJ, CO O KURSIE SĄDZĄ UCZESTNICY PAKIETU PREMIUM

CO ZNAJDZIECIE W KURSIE

Praktyczne strategie

Lata poszukiwań i pracy nad sobą i swoimi rodzinami pozwoliły nam wypracować praktyczne strategie wychowawcze, które odmieniły nasze życie na lepsze.

Wartościowe wskazówki

Podczas tego szkolenia przekażemy Wam, według nas, najbardziej wartościowe, pomocne i skuteczne wskazówki.

Koła ratunkowe

Chcemy Wam dać koła ratunkowe na kryzysowe sytuacje.

Długofalowa relacja

A także podpowiedzieć, jak długoterminowo nawiązać z dzieckiem bezpieczną więź i zbudować opartą na obustronnym szacunku relację.

OBEJRZYJ FILM PROMOCYJNY

ILE WARTA JEST WIEDZA PRZEDSTAWIONA W KURSIE?

Zdrowie i szczęście naszych dzieci jest dla nas ogromnie ważne. Chcemy, by dzieci rozwijały się prawidłowo i miały zapewnione wszystko to, co najlepsze. Od malutkiego inwestujemy w rożne niezbędne dla nich akcesoria - łóżeczka, wózeczki, rowerki, zabawki, wygodne buty...itd. Zwracamy uwagę na rzeczy materialne. A co z psychiką naszego dziecka? Ile warte jest jego zdrowie psychiczne, samopoczucie, samoocena, pewność siebie, tożsamość, radość z tego kim jest i pozytywne nastawienie do innych i świata... Ile warte są dobre relacje w naszej rodzinie... Mało kto się zastanawia nad inwestycjami w tym obszarze. Naszym zdaniem wiedza na temat relacji i komunikacji w rodzinie, emocji naszych i dziecka oraz znajomość skutecznych strategi wychowawczych jest naprawdę bezcenna.

INNI RODZICE O KURSIE:

  • Bardzo cieszę się, że powstał taki kurs: ciekawy, merytorycznie dobrze przygotowany, rzetelny: przygotowany przez specjalistów. Wzięłam w nim udział z przyjemnością, skłonił mnie do wielu refleksji i postanowień, bo chcę być lepszym rodzicem i teraz wiem, jak to zrobić. :) Z ręką na sercu polecam!

  • Dla mnie to pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica czy przyszłego rodzica. To kurs który przypomniał mi wiele z moich studiów edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Wykładowcy w przystępny sposób opowiadają nam w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem, tłumaczą na przykładach sposoby wychowawcze i dzielą się wiedzą na temat rozwoju i procesów myślowych naszych dzieci. Mamy również do dyspozycji ćwiczenia które pozwolą nam zrozumieć i wykształcić w sobie dobrą praktykę rodzicielską.Sam korzystam z kursu i będę do niego wracał. Takiej wiedzy, podanej w tak przystępny sposób nie znajdziesz w podręcznikach czy poradnikach.Być rodzicem- Teraz wiem JAK to najlepszy produkt edukacyjny z jakim się spotkałem, czterdzieści lekcji które zmienią twoje rodzicielstwo, a co za tym idzie poprawią jakość życia, twojego dziecka/dzieci , umocnią relacje i zbudują w Tobie lepszego rodzica i praktyka. Dla mnie 10/10.
  • Jestem ogromnie wdzięczna za ten kurs i gorąco go polecam każdemu rodzicowi. Zawiera on bardzo dużo merytorycznych treści podanych w bardzo przystępny sposób. Filmy, opisy i ćwiczenia inspirują do szukania nowych strategii, pracy nad sobą, budowania bliskiej relacji z dziećmi. Jest niezwykle wspierający, pozwala dostrzec co kryje się za trudnymi zachowaniami dzieci, zrozumieć je i daje przykłady jak w takich chwilach postępować. Uczy świadomego rodzicielstwa i budowania trwałych relacji z dziećmi opartych na wzajemnym szacunku. Polecam każdemu rodzicowi na różnych etapach rozwoju zarówno jego dzieci jak i całej rodziny. Mama 7latka i 4latka.


  • Największą wartością dla mnie na dzień dzisiejszy jest to, że czuję się całkowicie zrozumiana. Sytuacje z życia wzięte, które opowiadacie, dają mi poczucie tego, że nie jestem sama ze swoimi emocjami. Zdejmuje ze mnie to piętno bycia „złą mamą” . Daje pełną akceptację dla mnie samej. A to jest dla mnie w tym momencie najcenniejsze.

KURS - DARMOWA LEKCJAJeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z naszym szkoleniem i sprawdzić, czy jest ono dla Ciebie, zostaw swój email, wyślemy Ci jeden filmik za darmo.

* Podając swój mail wyrażasz zgodę na przekazywanie przez Centrum Anteris (REGON 360570721) z siedzibą w Warszawie informacji marketingowych oraz ofert handlowych.

ILE ZAPŁACISZ ZA NASZ KURS?

STANDARD

PLN499

Pracujesz samodzielnie, w wybranym przez siebie czasie, dokładnie tak jak Ci wygodnie.

  • 4 godziny filmów instruktażowych, podzielonych na 15 nagrań, które krok po kroku prowadzą przez cały kurs
  • 15 plików audio dla osób preferujących ten sposób przyjmowania informacji
  • 15 merytorycznych tekstów uzupełniających wiedzę zdobytą w trakcie kursu
  • 15 sekcji z ćwiczeniami i analizą, pomagającymi utrwalić zdobyte wiadomości
  • 12-miesięczny dostęp do całego kursu

Masz problem z agresją swojego dziecka i nie wiesz co robić?

Jeśli nadal się zastanawiasz nad tym, czy nasz kurs jest na ten moment Tobie potrzebny, a potrzebujesz „na szybko” koła ratunkowego i jasnych wskazówek co robić, jeśli Twoje dziecko zachowuje się agresywnie- proponujemy szkolenie na ten temat.
Zobacz kurs:

A może problem dotyczy także Ciebie i Twoich emocji? Zdarza Ci się stracić nad sobą kontrolę i nie potrafisz panować nad swoją agresją?

Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę, że Twoje zachowanie względem dziecka jest przykre, krzywdzące i że chcesz to zmienić! Nie wiesz jak? W naszym szkoleniu "Agresja rodziców" znajdziesz mnóstwo pomysłów i podpowiedzi.
Zobacz kurs:
Dajemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ktoś przejdzie cały kurs i będzie zdania, że nic u niego nie zmienił. Robimy to, żeby nikt nie czuł, że kupuje kota w worku.

Nie jesteś pewny czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Jeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z rozwiązaniami, jakie proponujemy rodzicom podczas naszych szkoleń, zostaw maila wyślemy Ci przykładową strategię za darmo.

Przetestuj naszą metodę za darmo

Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

blogojciec(at)gmail.com

justyna.rokicka(at)szukamterapeuty.pl

//]]>