Oferta specjalna

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą specjalną. Pod poniższym linkiem będziesz miał możliwość zakupu pakietu Kurs Być rodzicem. Teraz wiem JAK. STANDARD + Agresja dziecka. Jak sobie poradzić." w bardzo atrakcyjnej cenie. Standardowa cena to 300 PLN za kurs Być rodzicem. Teraz wiem JAK. oraz 50 PLN za szkolenie na temat agresji.
Oferta specjalna wynosi 200 PLN za te obydwa kursy.

Jeśli chcesz poznać korzyści, jakie Ty, jako rodzic zyskasz po przejściu tych 2 kursów, poczytaj na ten temat poniżej.

WAŻNE: Oferta będzie dostępna TYLKO PRZEZ 45 MINUT. Po tym czasie ważność oferty wygaśnie i już nigdy nie będziesz mieć szansy na kupno pakietu w tak atrakcyjnej cenie. Takiej propozycji już nigdy nie powtórzymy :)
Jest to oferta jednorazowa i wygaśnie po 45 minutach.
Tak więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej atrakcyjnej promocji.Dlaczego warto się zdecydować na kupno naszych kursów?

Jeśli jesteś rodzicem, który często czuje się sfrustrowany, bezsilny i zaskoczony zachowaniem swojego dziecka. Jeśli nie wiesz, jak z dzieckiem rozmawiać i jak reagować na jego trudne zachowania i szukasz sprawdzonym, konkretnych i skutecznych porad - znajdziesz je na naszych kursach.

To szkolenie będzie kołem ratunkowym, jeśli Twoje dziecko:

1
Zachowuje się agresywnie w stosunku do innych dzieci, rodzeństwa, do Was
2
Bije, drapie, pluje, kopie…
3
Ma wybuchy złości, niszczy przedmioty, rzuca wszystkim co popadnie, zachowuje się autoagresywnie (robi sobie krzywdę)
4
Nie umie przegrywać, nie znosi odmowy, chce rządzić całym światem

Podczas szkolenia dowiesz się:

I
Jak pomóc swojemu dziecku lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami i opanować sytuacje kryzysowe, gdy pojawiają się u dziecka np. agresja, histeria.
II
Jak lepiej rozumieć zachowanie dziecka. Jak zauważać korzenie problemu i rozwiązywać problem tam, gdzie on naprawdę się znajduje.
III
Jak, poprzez odpowiednią postawę i komunikację zwiększać motywację dziecka do angażowania się w codzienne czynności i obowiązki.
IV
Jak nauczyć się panować nas swoimi emocjami i zachowaniami. Jak przełączać się na "inny tryb" czyli od złości do miłości. Jak budować silną więź i relację opartą na obustronnym szacunku.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.

www.blogojciec.pl

J ustyna

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Jest także założycielką portalu www.szukamterapeuty.pl
Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.szukamterapeuty.pl

ILE ZAPŁACISZ ZA PAKIET?

200 PLN

  Agresja dziecka. Jak sobie poradzić.
 • Praktyczne porady jak diagnozować źródło problemu
 • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
 • Wartościowe wskazówki na co warto zwrócić uwagę w swojej rodzinie
 • Długofalowa relacja jak ją budować
 • Kurs Być rodzicem. Teraz wiem JAK. STANDARD
 • 4 godziny filmów instruktażowych, podzielonych na 15 nagrań, które krok po kroku prowadzą przez cały kurs
 • 15 plików audio dla osób preferujących ten sposób przyjmowania informacji
 • 15 merytorycznych tekstów uzupełniających wiedzę zdobytą w trakcie kursu
 • 15 sekcji z ćwiczeniami i analizą, pomagającymi utrwalić zdobyte wiadomości
 • 12-miesięczny dostęp do całego kursu
 • Aplikacja mobilna Parenting Hero, podpowiadająca jak najlepiej reagować w konkretnych sytuacjach „z życia wziętych”
Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

blogojciec(at)gmail.com

justyna.rokicka(at)szukamterapeuty.pl

//]]>