Szkolenie online: Agresja rodziców

Witajcie rodzice!

Kochacie swoje dziecko najbardziej na świecie i chcecie dla niego dobrego, szczęśliwego dzieciństwa. Być może jak byliście mali, doświadczyliście frustracji swoich rodziców, przekraczania przez nich granic, zachowań krzywdzących i teraz, mając swoje dziecko, chcecie zrobić wszystko, co tylko możliwe, by nie postępować względem niego w podobny sposób? A może nie macie „złych” wzorców z dzieciństwa i jesteście zaskoczeni swoimi reakcjami, nie rozumiecie skąd się bierze w Was taka złość?
Zdarza się, że puszczają Wam nerwy, czujecie, jak krew Was zalewa i tracicie panowanie nad sobą. Robicie i mówicie przykre rzeczy swojemu dziecku. Potem bardzo tego żałujecie, macie wyrzuty sumienia, ale jest już niestety za późno, krzywda się wydarzyła.

Najważniejsze, że zdajecie sobie sprawę, że Wasze zachowanie względem dziecka jest przykre, krzywdzące, niszczące i że chcecie to zmienić! Nie wiecie jak powstrzymać się? Mamy dla Was mnóstwo pomysłów i podpowiedzi.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

To szkolenie będzie kołem ratunkowym dla Waszej rodziny, jeśli

1
W relacji z dzieckiem często tracicie nad sobą kontrolę
2
Zdarza Wam się krzyczeć na dziecko, wrzeszczeć, przeklinać
3
Tracicie nad sobą panowanie i potraficie uderzyć własne dziecko, potrząsnąć nim, dać klapsa
4
Mówicie dziecku przykre rzeczy: jesteś głupi/ zły/ nienawidzę Cię/ wszystko zawsze przez Ciebie…

...I JEŚLI CHECIE

I
zrozumieć, jakie są przyczyny Waszej agresji
II
zdobyć wiedzę, jakie regulować swoje emocje, jak nabrać dystansu i ochłonąć
III
poznać narzędzia, jak reagować w sytuacji, gdy tracicie nad sobą kontrolę
IV
odkryć sposoby, jak konstruktywnie radzić sobie ze swoją złością

Szkolenie porusza następujące tematy

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

99 PLN49 PLN

  • 2 nagrania wideo. Ponad 2 godziny materiału
  • Praktyczne porady jak diagnozować źródło problemu
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Wartościowe wskazówki na co warto zwrócić uwagę w swojej rodzinie
  • Długofalowa relacja jak ją budować
  • 1 rok dostępu do kursu online

Nie jesteś pewny czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Jeśli chciałbyś zapoznać się bardziej szczegółowo z rozwiązaniami, jakie proponujemy rodzicom podczas naszych szkoleń, zostaw maila wyślemy Ci przykładową strategię za darmo.

Przetestuj naszą metodę za darmo

Czy chciałbyś nauczyć się więcej i zdobyć dodatkową wiedzę i narzędzia?

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie, odnalazłeś ciekawe i praktyczne informacje i chciałbyś temat bardziej zgłębić, nauczyć się więcej, zdobyć dodatkową wiedzę i narzędzia, zapraszamy na nasze całościowe szkolenie
Zobacz kurs:
Kurs: Być rodzicem. Teraz wiem jak.
Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

blogojciec(at)gmail.com

justyna.rokicka(at)szukamterapeuty.pl

//]]>