fbpx

Warsztaty rodzicielskie

Jest to propozycja dla spragnionych najnowszej wiedzy i rozwoju rodziców.

Dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności wychowawcze i szukają dodatkowego wsparcia.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo rozbudowany pakiet webinarów, które mieliśmy przyjemność prowadzić dla wielu grup rodziców. Znajdziecie tutaj mnóstwo merytorycznej i praktycznej wiedzy - jak sobie radzić w najtrudniejszych momentach oraz jak na co dzień budować piękną relację z dzieckiem.

Zapraszamy także do naszej zamkniętej grupy na FB, gdzie w każdym momencie możecie mieć z nami kontakt oraz możecie liczyć na wsparcie innych rodziców.

Informacje na temat pakietu

1

W jakiej formie odbywają się warsztaty?

Warsztaty są w formie nagrań z webinarów, dostępne online na platformie internetowej kursy.godzinadlasiebie.pl. Każdy w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie może się zalogować i obejrzeć nagrania.

2

Po jakim czasie dostęp do webinarów wygasa?

Webinary będą dostępne przez rok od daty zakupu. Dostęp do grupy na Facebooku jest bezterminowy.

3

Ile czasu zajmuje przejście całego szkolenia?

Nagrania trwają w sumie około 10 godzin. Każde trwa około 1,5 godziny.

4

Czy otrzymam zaświadczenie o ukończeniu kursu dla rodziców?

Tak. Po odsłuchaniu wszystkich webinarów istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o przebyciu warsztatów rodzicielskich - wystarczy wysłać maila z prośbą o takie zaświadczenie na kontakt@godzinadlasiebie.pl.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".

www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

Nasze wskazówki i porady będą dla Was kołem ratunkowym, jeśli:

1
W relacji z dzieckiem często tracicie nad sobą kontrolę. Zdarza się, że krzyczycie na dziecko, straszycie je, obrażacie, dajecie klapsy.
2
Dziecko często wpada w histerię, furię, rozpacz. Zachowuje się agresywnie lub autoagresywnie a Wy nie wiecie, jak wtedy postępować.
3
Toczycie nieustające „walki” ze swoim dzieckiem i jesteście tym już strasznie zmęczeni. Macie poczucie, że dziecko Was w ogóle nie słucha.
4
Próbujecie wszelkimi sposobami wpływać na dziecko, wyciszać jego silne emocje, ale nie znacie skutecznego sposobu i jesteście tym już strasznie zmęczeni.

Opowiadamy o tym,  jak:

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

159PLN

  • 1 rok dostępu do kursu online
  • Bezterminowy dostęp do grupy na Facebooku, ze stałym kontaktem z autorami kursu i innymi rodzicami, biorącymi w nim udział
  • 7 nagrań wideo. Ponad 10 godziny materiału
  • Praktyczne porady jak diagnozować źródło problemu
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Wartościowe wskazówki na co warto zwrócić uwagę w swojej rodzinie
  • Długofalowa relacja jak ją budować
//]]>