fbpx

Pakiet kursów dla rodziców nastolatków

Przygotowaliśmy ciekawą cenowo propozycję dla rodziców nastolatków - pakiet 2 kursów. Kurs "Zrozumieć nastolatka" + kurs "Depresja - gdy młodzi ludzie cierpią i znikają".

Jeśli macie na rodzinnym pokładzie zbuntowaną młodą osobę, która zachowuje się w sposób, który Was niepokoi: izoluje się, ma zmienne nastroje, często reaguje złością, mówi, że życie nie ma sensu... i nie wiecie czy są to "typowe" zachowania dzieci na tym etapie rozwoju czy jest powód, aby się niepokoić, warto poznać rzetelną wiedzę na ten temat.

Dowiecie się co jest "normą" a co może zwiastować poważną chorobę i jak reagować w pierwszym czy drugim przypadku, by dziecko mądrze wesprzeć i mu pomóc.
REGULARNA CENA 2 KURSÓW TO 158 ZŁ.

Oferta specjalna wynosi 139 PLN za te obydwa kursy.

PROWADZĄCA

Garść faktów o mnie:

Marta_Jankowska

M arta Jankowska Jestem psychoterapeutką osób dorosłych i par, edukatorką, trenerką dramy i pedagożką w szkole. Ponad 15 lat temu zaczęłam zdobywać doświadczenie zawodowe pracując z dziećmi i młodzieżą poturbowanymi życiowo w Polsce, Anglii, z dziećmi ulicy w Rosji i centrum terapeutycznym w USA. Z czasem przekierowałam się na pomoc osobom dorosłym, bo same dzieci niewiele mogą zmienić. Wzmacniam w budowaniu bliskich więzi emocjonalnych. Patrzę na osobę holistycznie, pracuję integracyjnie. Po pracy regeneruję się z bliskimi, aktywnie na łonie natury bądź w hamaku z książką.

www.martajankowska.pl

ILE ZAPŁACISZ ZA PAKIET?

158 PLN
139 PLN

  • Wartościowe wskazówki na co warto zwrócić uwagę
  • Praktyczne porady jak diagnozować źródło problemu
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Długofalowa relacja jak ją budować
Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

kontakt@godzinadlasiebie.pl

//]]>