Kurs: Zrozumieć nastolatka

Witajcie rodzice!

Życie z nastolatkiem pod jednym dachem często nie jest łatwe :) Kurs „Zrozumieć nastolatka” to pigułka podstawowej wiedzy dla rodziców, którzy obecnie lub lada moment będą mierzyć się z dorastaniem dzieci. Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, którzy pragną zrozumieć, jakie są najważniejsze wyzwania i kroki rozwojowe w wieku nastoletnim. Zawarte informacje pomogą zrozumieć rodzicom, jaką postawę warto przyjąć, by pomóc dziecku i sobie przejść ten najbardziej burzliwy okres i jak wspierać dziecko w harmonijnym rozwoju.

PROWADZĄCA

Garść faktów o mnie:

M arta Jankowska

Jestem psychoterapeutką osób dorosłych i par, edukatorką, trenerką dramy i pedagożką w szkole. Ponad 15 lat temu zaczęłam zdobywać doświadczenie zawodowe pracując z dziećmi i młodzieżą poturbowanymi życiowo w Polsce, Anglii, z dziećmi ulicy w Rosji i centrum terapeutycznym w USA. Z czasem przekierowałam się na pomoc osobom dorosłym, bo same dzieci niewiele mogą zmienić. Wzmacniam w budowaniu bliskich więzi emocjonalnych. Patrzę na osobę holistycznie, pracuję integracyjnie. Po pracy regeneruję się z bliskimi, aktywnie na łonie natury bądź w hamaku z książką.

www.martajankowska.pl

Program szkolenia

Budowanie więzi rodzinnych

jak w prosty sposób zbliżać się do siebie, budować szacunek do odmienności i być ze sobą, nawet gdy nie macie pojęcia, jak rozwiązać nowy konflikt, jak budować bezwarunkowe poczucie przynależności bez względu od osiągnieć czy działań

DARMOWA LEKCJA

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

160 PLN
99 PLN

  • 9 nagrań wideo, które krok po kroku prowadzą przez cały kurs
  • Najczęstsze problemy , z jakimi zmagają się nastolatkowie
  • Neurobiologia , spojrzenie z perspektywy zmian jakie zachodzą w mózgu nastolatka
  • Wartościowe wskazówki , jak budować bliskość w relacji ze swoim dzieckiem
  • 1 rok dostępu do kursu online

WARTO ZROBIĆ TEN KURS, JEŚLI KTÓRYŚ Z PONIŻSZYCH PROBLEMÓW ODPOWIADA WASZEJ OBECNEJ SYTUACJI:

...JEŚLI CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ

Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

kontakt(at)godzinadlasiebie.pl

//]]>