fbpx

Kurs: Zrozumieć nastolatka

Witajcie rodzice!

Życie z nastolatkiem pod jednym dachem często nie jest łatwe :) Kurs „Zrozumieć nastolatka” to pigułka podstawowej wiedzy dla rodziców, którzy obecnie lub lada moment będą mierzyć się z dorastaniem dzieci. Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, którzy pragną zrozumieć, jakie są najważniejsze wyzwania i kroki rozwojowe w wieku nastoletnim. Zawarte informacje pomogą zrozumieć rodzicom, jaką postawę warto przyjąć, by pomóc dziecku i sobie przejść ten najbardziej burzliwy okres i jak wspierać dziecko w harmonijnym rozwoju.

PROWADZĄCA

Garść faktów o mnie:

M arta Jankowska

Jestem psychoterapeutką osób dorosłych i par, edukatorką, trenerką dramy i pedagożką w szkole. Ponad 15 lat temu zaczęłam zdobywać doświadczenie zawodowe pracując z dziećmi i młodzieżą poturbowanymi życiowo w Polsce, Anglii, z dziećmi ulicy w Rosji i centrum terapeutycznym w USA. Z czasem przekierowałam się na pomoc osobom dorosłym, bo same dzieci niewiele mogą zmienić. Wzmacniam w budowaniu bliskich więzi emocjonalnych. Patrzę na osobę holistycznie, pracuję integracyjnie. Po pracy regeneruję się z bliskimi, aktywnie na łonie natury bądź w hamaku z książką.

www.martajankowska.pl

Program szkolenia

Budowanie więzi rodzinnych

jak w prosty sposób zbliżać się do siebie, budować szacunek do odmienności i być ze sobą, nawet gdy nie macie pojęcia, jak rozwiązać nowy konflikt, jak budować bezwarunkowe poczucie przynależności bez względu od osiągnieć czy działań

DARMOWA LEKCJA

ILE ZAPŁACISZ ZA SZKOLENIE?

79PLN

  • 9 nagrań wideo, które krok po kroku prowadzą przez cały kurs
  • Najczęstsze problemy , z jakimi zmagają się nastolatkowie
  • Neurobiologia , spojrzenie z perspektywy zmian jakie zachodzą w mózgu nastolatka
  • Wartościowe wskazówki , jak budować bliskość w relacji ze swoim dzieckiem
  • 1 rok dostępu do kursu online

WARTO ZROBIĆ TEN KURS, JEŚLI KTÓRYŚ Z PONIŻSZYCH PROBLEMÓW ODPOWIADA WASZEJ OBECNEJ SYTUACJI:

...JEŚLI CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ

Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

kontakt(at)godzinadlasiebie.pl

//]]>