Kurs: Zrozumieć nastolatka

Witajcie rodzice!

Życie z nastolatkiem pod jednym dachem, często nie jest łatwe :) Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców nastolatków, którzy pragną lepiej zrozumieć jakie emocje i potrzeby kierują zachowaniem dziecka w tym wieku. Zawarte informacje, pomogą zrozumieć rodzicom jaką podstawę warto przyjąć by pomóc dziecku i sobie przejść ten najbardziej burzliwy okres w rozwoju.

PROWADZĄCA

Garść faktów o mnie:

M arta Jankowska

Jestem psychoterapeutką osób dorosłych i par, edukatorką, trenerką dramy i pedagożką w szkole. Ponad 15 lat temu zaczęłam zdobywać doświadczenie zawodowe pracując z dziećmi i młodzieżą poturbowanymi życiowo w Polsce, Anglii, z dziećmi ulicy w Rosji i centrum terapeutycznym w USA. Z czasem przekierowałam się na pomoc osobom dorosłym, bo same dzieci niewiele mogą zmienić. Wzmacniam w budowaniu bliskich więzi emocjonalnych. Patrzę na osobę holistycznie, pracuję integracyjnie. Po pracy regeneruję się z bliskimi, aktywnie na łonie natury bądź w hamaku z książką.

www.martajankowska.pl

Program szkolenia

Budowanie więzi rodzinnych

jak w prosty sposób zbliżać się do siebie, budować szacunek do odmienności i być ze sobą, nawet gdy nie macie pojęcia, jak rozwiązać nowy konflikt, jak budować bezwarunkowe poczucie przynależności bez względu od osiągnieć czy działań

Szkolenie online rusza niebawem. Jeżeli jesteś zainteresowany - zostaw maila

WARTO ZROBIĆ TEN KURS, JEŚLI KTÓRYŚ Z PONIŻSZYCH PROBLEMÓW ODPOWIADA WASZEJ OBECNEJ SYTUACJI:

...JEŚLI CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ

Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

kontakt(at)godzinadlasiebie.pl

//]]>