Całe życie biegniesz. Pojawiają się kłopoty, biegniesz coraz szybciej… STOP. Za dużo myślisz, za dużo robisz, za mało czujesz… Zatrzymaj się. Daj sobie czas, by naprawdę zrozumieć co jest prawdziwe i najważniejsze w Twoim życiu. Zatrzymaj się TERAZ, gdy jeszcze jest to możliwe. Od czego zacząć? Jak to zrobić, by zwolnić? Jeśli jesteś sfrustrowany, przeciążony, w nieustannym biegu... Stałeś się więźniem swoich obowiązków, ról, powinności... W części "Jak wcisnąć STOP" znajdziesz inspiracje i wskazówki jak się zatrzymać. Jak odnaleźć dla siebie chwilę wytchnienia, by na nowo siebie usłyszeć. Jak nauczyć się być "tu i teraz", wyciszyć gonitwę myśli, docenić swoje życie takim, jakie jest. W części "Co CZUJE" odkryjesz swoje zapomniane i głęboko zakopane emocje. Dowiesz się także co NAPRAWDĘ I GŁĘBOKO czują ludzie, z którymi na co dzień dzielisz życie. Będziesz mógł spojrzeć na siebie i innych z większą akceptacją i zrozumieniem. Odzyskując swoje emocje, przestaniesz bezmyślnie pędzić przez życie... Pozwoli Ci to skupić się na tym, co jest dla Ciebie już teraz w życiu najważniejsze! Jeśli jesteś rodzicem i próbujesz wychowywać swoje dziecko, ale czujesz, że nie idzie Ci najlepiej... Często jesteś bezradny, zły, tracisz nad sobą kontrolę... Nie znasz skutecznych metod wpływania na swoje dziecko. W części "W PIGUŁCE... JAK BYĆ RODZICEM" znajdziesz wiele podpowiedzi i inspiracji, które pomogą Ci zbudować mocną i trwałą więź ze swoim dzieckiem. Nauczysz się jak wciskać STOP krzywdzącym impulsom i przemieniać je w konstruktywne i piękne doświadczenia. Jeśli ciężko jest Ci zrobić ten pierwszy wolniejszy krok, zachęcamy do konsultacji ze specjalistą, który podpowie od czego zacząć. Dzięki temu łatwiej Ci będzie znaleźć motywację, by wprowadzić konkretne zmiany w swoim życiu. Z trenerem zawsze łatwiej to zrobić, prawda? Zajrzyj na szukamterapeuty.pl jeśli poszukujesz wsparcia takiego specjalisty. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się z nami czymś podzielić, napisz do nas: info@szukamterapeuty.pl

Całe życie biegniesz. Pojawiają się kłopoty, biegniesz coraz szybciej… STOP.

Za dużo myślisz, za dużo robisz, za mało czujesz…

Zatrzymaj się.
Daj sobie czas, by naprawdę zrozumieć co jest prawdziwe i najważniejsze w Twoim życiu.
Zatrzymaj się TERAZ, gdy jeszcze jest to możliwe.

Od czego zacząć? Jak to zrobić, by zwolnić?

 1. Jeśli jesteś sfrustrowany, przeciążony, w nieustannym biegu… Stałeś się więźniem swoich obowiązków, ról, powinności…
 2. W części „Jak wcisnąć STOP” znajdziesz inspiracje i wskazówki jak się zatrzymać. Jak odnaleźć dla siebie chwilę wytchnienia, by na nowo siebie usłyszeć.

  Jak nauczyć się być „tu i teraz”, wyciszyć gonitwę myśli, docenić swoje życie takim, jakie jest.

 3. W części „Co CZUJE” odkryjesz swoje zapomniane i głęboko zakopane emocje. Dowiesz się także co NAPRAWDĘ I GŁĘBOKO czują ludzie, z którymi na co dzień dzielisz życie.
 4. Będziesz mógł spojrzeć na siebie i innych z większą akceptacją i zrozumieniem.

  Odzyskując swoje emocje, przestaniesz bezmyślnie pędzić przez życie… Pozwoli Ci to skupić się na tym, co jest dla Ciebie już teraz w życiu najważniejsze!

 5. Jeśli jesteś rodzicem i próbujesz wychowywać swoje dziecko, ale czujesz, że nie idzie Ci najlepiej… Często jesteś bezradny, zły, tracisz nad sobą kontrolę… Nie znasz skutecznych metod wpływania na swoje dziecko.
 6. W części „W PIGUŁCE… JAK BYĆ RODZICEM” znajdziesz wiele podpowiedzi i inspiracji, które pomogą Ci zbudować mocną i trwałą więź ze swoim dzieckiem.

  Nauczysz się jak wciskać STOP krzywdzącym impulsom i przemieniać je w konstruktywne i piękne doświadczenia.

 

Jeśli ciężko jest Ci zrobić ten pierwszy wolniejszy krok, zachęcamy do konsultacji ze specjalistą, który podpowie od czego zacząć.

Dzięki temu łatwiej Ci będzie znaleźć motywację, by wprowadzić konkretne zmiany w swoim życiu. Z trenerem zawsze łatwiej to zrobić, prawda?

Zajrzyj na szukamterapeuty.pl jeśli poszukujesz wsparcia takiego specjalisty.
Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się z nami czymś podzielić, napisz do nas: info@szukamterapeuty.pl

//]]>