fbpx

Promocja

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą specjalną. Poniżej będziesz miał możliwość zakupu 4 naszych kursów w pakiecie, w bardzo dobrej cenie.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".


www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

Dlaczego warto się zdecydować na kupno naszych kursów w pakiecie?

Jeśli jesteś rodzicem, który często czuje się sfrustrowany, bezsilny i zaskoczony zachowaniem swojego dziecka... Jeśli nie wiesz, jak z dzieckiem rozmawiać i jak reagować na jego trudne zachowania... Dodatkowo czasami silne emocje dziecka sprawiają, ze sam masz problemy z samokontrolą - taka kumulacja praktycznej wiedzy będzie strzałem w 10 :)

Kursy zawierają mnóstwo konkretów, wiedzy, sprawdzonych na setkach rodzin strategii działania w najtrudniejszych chwilach. To taki must have każdego rodzica! Koło ratunkowe, po które będziesz mógł w każdej chwili sięgnąć 😊.

Emocje_1200x630

JeślI:

I
Jesteście rodzicami dziecka w wieki 2-8 lat (na tym etapie rozwoju u dzieci pojawiają się "wybuchy emocji")
II
Dziecko często wpada w histerię, furię, rozpacz. Zachowuje się agresywnie lub autoagresywnie a Wy nie wiecie, jak wtedy postępować.
III
Próbujecie wszelkimi sposobami wpływać na dziecko, wyciszać jego silne emocje, ale nie znacie skutecznego sposobu i jesteście tym już strasznie zmęczeni.
IV
Czujecie, że nie rozumiecie swojego dziecka i że ono nie rozumie Was. Nie ma w Waszej relacji bliskości, szacunku i współpracy. Zazwyczaj toczycie wojny i często zdarzają się przykre sytuacje.

Dzięki szkoleniu:

I
Raz na zawsze skończysz z nieefektywnym „paplaniem”, zrzędzeniem, agresywną komunikacją
II
Poznasz jakie są prawdziwe przyczyny „niesłuchania” dzieci
III
Dostaniesz mnóstwo praktycznej wiedzy, porad, konkretnych wskazówek – co i kiedy mówić a kiedy lepiej milczeć
IV
Nauczysz się skutecznej i serdecznej komunikacji ze swoim dzieckiem, by ono odpowiadało zainteresowaniem i zaangażowaniem

To szkolenie będzie kołem ratunkowym, jeśli Twoje dziecko:

1
Zachowuje się agresywnie w stosunku do innych dzieci, rodzeństwa, do Was
2
Bije, drapie, pluje, kopie…
3
Ma wybuchy złości, niszczy przedmioty, rzuca wszystkim co popadnie, zachowuje się autoagresywnie (robi sobie krzywdę)
4
Nie umie przegrywać, nie znosi odmowy, chce rządzić całym światem

Podczas szkolenia dowiesz się:

I
Jak regulować swoje emocje, jak w sytuacji kryzysowej nabrać dystansu i ochłonąć.
II
Jak zawczasu konstruktywnie radzić sobie ze swoją złością, by nie zamieniła się w agresję do dziecka..
III
Jak zrozumieć, jakie są przyczyny swojej agresji .
IV
Jak nauczyć się panować nas swoimi emocjami i zachowaniami. Jak przełączać się na "inny tryb" czyli od złości do miłości. Jak budować silną więź i relację opartą na obustronnym szacunku.

ILE ZAPŁACISZ ZA PAKIET?

396 PLN
199 PLN

  • 8 godzin filmów instruktażowych, podzielonych na kilkanaście nagrań, które krok po kroku prowadzą przez najważniejsze zagadnienia
  • Kilkanaście merytorycznych tekstów uzupełniających wiedzę zdobytą w trakcie kursu
  • Konkretne strategie działania jak postępować z dzieckiem, by mu pomóc przejść przez różne trudne momenty oraz jak zająć się swoimi emocjami
  • Analizy sytuacji kryzysowych, co robić krok po kroku
  • Dostęp do Case'ów, czyli scenariuszy działania, które pomogły innym rodzicom opanować sytuacje kryzysowe
Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

blogojciec(at)gmail.com

justyna.rokicka(at)godzinadlasiebie.pl

//]]>