Pakiet dwóch kursów o agresji

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą specjalną. Pod poniższym linkiem będziesz miał możliwość zakupu pakietu "Kurs Agresja rodziców + Agresja dziecka. Jak sobie poradzić." w bardzo atrakcyjnej cenie. Standardowa cena to 50 PLN za kurs Agresja rodziców oraz 50 PLN za szkolenie na temat Agresji dziecka.
Oferta specjalna wynosi 79 PLN za te obydwa kursy.

Dlaczego warto się zdecydować na kupno naszych kursów?

Jeśli jesteś rodzicem, który często czuje się sfrustrowany, bezsilny i zaskoczony zachowaniem swojego dziecka. Jeśli nie wiesz, jak z dzieckiem rozmawiać i jak reagować na jego trudne zachowania i szukasz sprawdzonym, konkretnych i skutecznych porad - znajdziesz je na naszych kursach.

To szkolenie będzie kołem ratunkowym, jeśli Twoje dziecko:

1
Zachowuje się agresywnie w stosunku do innych dzieci, rodzeństwa, do Was
2
Bije, drapie, pluje, kopie…
3
Ma wybuchy złości, niszczy przedmioty, rzuca wszystkim co popadnie, zachowuje się autoagresywnie (robi sobie krzywdę)
4
Nie umie przegrywać, nie znosi odmowy, chce rządzić całym światem

Podczas szkolenia dowiesz się:

I
Jak regulować swoje emocje, jak w sytuacji kryzysowej nabrać dystansu i ochłonąć.
II
Jak zawczasu konstruktywnie radzić sobie ze swoją złością, by nie zamieniła się w agresję do dziecka..
III
Jak zrozumieć, jakie są przyczyny swojej agresji .
IV
Jak nauczyć się panować nas swoimi emocjami i zachowaniami. Jak przełączać się na "inny tryb" czyli od złości do miłości. Jak budować silną więź i relację opartą na obustronnym szacunku.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas:

K amil

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.www.blogojciec.pl

J ustyna

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.justynarokicka.pl

ILE ZAPŁACISZ ZA PAKIET?

100 PLN
79 PLN

  • Praktyczne porady jak diagnozować źródło problemu
  • Koła ratunkowe jak postępować w kryzysowych sytuacjach
  • Wartościowe wskazówki na co warto zwrócić uwagę w swojej rodzinie
  • Długofalowa relacja jak ją budować
Będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość, co moglibyśmy zrobić lepiej, co się Wam najbardziej podobało. Będziemy także wdzięczni za wszelkie inne propozycje, pomysły, o czym chcielibyście jeszcze usłyszeć.

blogojciec(at)gmail.com

justyna.rokicka(at)szukamterapeuty.pl

//]]>