fbpx

Oferta limitowanaJeśli jesteś zainteresowany naszą specjalną ofertą zniżkową na pakiet kursów:

  1. Kurs - Być rodzicem. Teraz wiem JAK. STANDARD.
  2. Kurs - Agresja dziecka. Jak sobie poradzić.

Zostaw proszę swojego maila. Zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie przedstawimy Ci szczegóły i otrzymasz możliwość zakupu pakietu w ofercie specjalnej. OFERTA JEST LIMITOWANA CZASOWO.

Sprawdzona metoda za darmo

* Podając swój mail wyrażasz zgodę na przekazywanie przez Centrum Anteris (REGON 360570721) z siedzibą w Warszawie informacji marketingowych oraz ofert handlowych.

PROWADZĄCY

Garść faktów o nas

1L0A7963

J ustyna

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.


www.justynarokicka.pl

K amil

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.
www.blogojciec.pl
//]]>