fbpx

O nas

Kamil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od siedmiu lat prowadzi bloga, na którym podejmuje głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci. Dzięki połączeniu wiedzy praktycznej z humorem, za pomocą swoich kanałów w internecie każdego tygodnia dociera do milionów rodziców. Jest również autorem bestsellerowej książki dla rodziców "Idealny rodzic nie istnieje".


www.blogojciec.pl

Justyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka i specjalista terapii par. W zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci.
Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Posiada doświadczenie w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

kursy ONLINE I PORADNIKI

Szkolenie pomoże Ci skutecznie się komunikować i nawiązywać z dzieckiem współpracę. Wszystko po to, byście mogli budować piękne relacje, pełne szacunku, wsparcia i bliskości.

99 PLN

Dzięki wskazówkom zawartym w szkoleniu poznasz wiele strategii, które pomogą zastąpić bezowocną paplaninę i codzienne zrzędzenie na porozumienie i współpracę.                  

99 PLN

Szkolenie będzie kołem ratunkowym, jeśli masz problem z agresją swojego dziecka i nie wiesz co robić. Twoje dziecko ma wybuchy złości, niszczy przedmioty, bije… Warto zrozumieć, jakie mogą być przyczyny jego zachowania i jak reagować.                     

99 PLN

Jeśli zdarza Ci się stracić nad sobą kontrolę i nie potrafisz panować nad swoją agresją, na szkoleniu zrozumiesz, co takiego się z Tobą dzieje i jak możesz nauczyć się panować nad złością.  Poznasz mnóstow szybkich strategii jak zamienić złość na miłość i porozumienie. 

99 PLN

Praktyczny poradnik dla rodziców dzieci do 10 lat. Fiszki w prosty i konkretny sposób tłumaczą , jak sobie radzić z problemem agresji. Odpowiadają na najtrudniejsze wyzwania rodzicielskie. Wyjaśniają, jakie impulsy, emocje i potrzeby sprawiają, że dziecko i rodzic tracą kontrolę nad swoim zachowaniem i zaczynają zachowywać się agresywnie. Pomogą zastąpić zachowania agresywne, wspierającym reakcjami, opartymi na szacunku i miłości. 

49.90 PLN

„Trudne” zachowanie dziecka to tylko wierzchołek góry lodowej. Często problemy dotyczące dziecka i rodziny są bardziej złożone i warto poznać szerszą perspektywę.  Na kursie wyjaśniamy jakie są przyczyny „trudnych” zachwowań dzieci, jak reagować w kryzysowych momentach oraz jak postępować każdego dnia.                                                                                                               

249 PLN

Kurs zawiera bardzo rozbudowany pakiet webinarów, które mieliśmy przyjemność prowadzić dla wielu grup rodziców. Znajdziesz tutaj mnóstwo merytorycznej i praktycznej wiedzy, dzięki której rozwiniesz swoje umiejętności wychowawcze. Zapraszamy także do naszej zamkniętej grupy na FB, gdzie w każdym momencie możesz mieć z nami kontakt oraz możesz liczyć na wsparcie innych rodziców.

159 PLN

//]]>