Autorzy kursów online dla rodziców:

K amil Nowak ( Blog Ojciec)

Mąż, ojciec trójki dzieci, z wykształcenia nauczyciel. Od czterech lat prowadzi bloga jako Blog Ojciec, którego czyta każdego miesiąca kilkaset tysięcy ludzi. Podejmuje na nim głównie tematy dotyczące wychowania dzieci w szacunku do nich i do samego siebie. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.
www.blogojciec.pl

J ustyna Rokicka (Godzina dla siebie)

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka, w zawodzie od ponad 10 lat. Prywatnie żona i matka trójki małych, pełnych energii dzieci. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
Specjalizuje się w pracy z rodzinami. Integruje najnowszą wiedzę i własne doświadczenia, by “w pigułce” przekazywać najbardziej praktyczne i wartościowe porady dla rodziców, którzy szukają drogi do swoich dzieci. Wieczorami, na blogu, dzieli się z czytelnikami wszystkim tym, co uważa za najbardziej sensowne, praktyczne i wspierające.

www.godzinadlasiebie.pl/blog/

Lista kursów online

JakRozmawiac_1200x630

Dlaczego dzieci nas dorosłych nie słuchają? Czy jest jakiś skuteczny sposób, który sprawi, że pozyskamy dziecka uwagę? Najnowsza wiedza z dziedziny neurobiologii ma wiele na ten temat do powiedzenia. Dzięki wskazówkom zawartym w szkoleniu dostaniecie wiele narzędzi, które pomogą zastąpić bezowocną paplaninę i codzienne zrzędzenie : )

agresjaDziecka_1200x630

Masz problem z agresją swojego dziecka i nie wiesz co robić? Twoje dziecko ma wybuchy złości, niszczy przedmioty, bije... Warto zrozumieć, jakie mogą być przyczyny jego zachowania i jak reagować w sytuacji konfliktowej.

AgresjaRodzicow_1200x630

A może problem dotyczy także Ciebie i Twoich emocji? Zdarza Ci się stracić nad sobą kontrolę i nie potrafisz panować nad swoją agresją?

BycRodzicem_1200x630

Trudne zachowanie dziecka to tylko wierzchołek góry lodowej. Często problemy dotyczące dziecka i rodziny są bardziej złożone i warto poznać szerszą perspektywę

//]]>