fbpx

Lista kursów online

Witaj, bardzo nam miło, że zawędrowałeś na naszą stronę z kursami.

Jeśli tylko chcesz się zatrzymać w swoim życiu, poszerzyć swoją wiedzę, świadomość i umiejętności - jesteśmy do dyspozycji. Kursy, jakie znajdziesz poniżej są przygotowane w odpowiedzi na potrzeby ludzi, takich jak Ty, którzy czują, że chcą poprawić jakość swojego życia.

Grono specjalistów, psychologów, psychoterapeutów zebrało w postaci kursów online wiele praktycznych wskazówek i porad, które przyczynią się do zrozumienia potrzeb Twojego dziecka i budowania z nim bliskiej relacji.

Zapraszamy do nauki wspólnie z nami. Poniżej znajduje się lista naszych kursów. Tematy jakie poruszamy to m.in.: Emocje, relacje, samopoczucie, stres, rodzina, wychowywanie dzieci, kontakty z innymi ludźmi, związki...

Depresja_nastolatka

Twój nastoletni syn czy córka coraz rzadziej z Tobą rozmawia, izoluje się, godzinami siedzi w swoim pokoju za zamkniętymi drzwiami lub gapi się w ekran smartfona?

Kiedy próbujesz z nim o tym porozmawiać reaguje złością, krzykiem, trzaska drzwiami. Ma gorsze oceny w szkole, traci zainteresowanie nauką, opuszcza lekcje. Zauważyłeś, że na portalu społecznościowym pisze posty, że życie nie ma sensu. Czy to już powód do niepokoju?

Zrozumiec_Nastolatka

Życie z nastolatkiem pod jednym dachem często nie jest łatwe :)

Kurs „Zrozumieć nastolatka” to pigułka podstawowej wiedzy dla rodziców, którzy obecnie lub lada moment będą mierzyć się z dorastaniem dzieci. Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, którzy pragną zrozumieć, jakie są najważniejsze wyzwania i kroki rozwojowe w wieku nastoletnim. Zawarte informacje pomogą zrozumieć rodzicom, jaką postawę warto przyjąć, by pomóc dziecku i sobie przejść ten najbardziej burzliwy okres i jak wspierać dziecko w harmonijnym rozwoju.

Przygotowaliśmy ciekawą cenowo propozycję dla rodziców nastolatków - pakiet 2 kursów. Kurs "Zrozumieć nastolatka" + kurs "Depresja - gdy młodzi ludzie cierpią i znikają". Zobacz więcej...

//]]>