Lista kursów

Witaj, bardzo nam miło, że zawędrowałeś na naszą stronę z kursami.

Jeśli tylko chcesz się zatrzymać w swoim życiu, poszerzyć swoją wiedzę, świadomość i umiejętności - jesteśmy do dyspozycji. Kursy, jakie znajdziesz poniżej są przygotowane w odpowiedzi na potrzeby ludzi, takich jak Ty, którzy czują, że chcą poprawić jakość swojego życia.

Grono najlepszych specjalistów, psychologów, psychoterapeutów, przygotowało zebrane w pigułce, w postaci kursów online, wszystkie ważne informacje, wskazówki, porady z najważniejszych dziedzin ludzkiego doświadczenia.

Zapraszamy do nauki wspólnie z nami. Poniżej znajduje się lista naszych kursów. Tematy jakie poruszamy to m.in.: Emocje, relacje, samopoczucie, stres, rodzina, wychowywanie dzieci, kontakty z innymi ludźmi, związki...

Życie z nastolatkiem pod jednym dachem często nie jest łatwe :)

Kurs „Zrozumieć nastolatka” to pigułka podstawowej wiedzy dla rodziców, którzy obecnie lub lada moment będą mierzyć się z dorastaniem dzieci. Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, którzy pragną zrozumieć, jakie są najważniejsze wyzwania i kroki rozwojowe w wieku nastoletnim. Zawarte informacje pomogą zrozumieć rodzicom, jaką postawę warto przyjąć, by pomóc dziecku i sobie przejść ten najbardziej burzliwy okres i jak wspierać dziecko w harmonijnym rozwoju.

//]]>